Jak vybrat svatební darVybrat svatební dar bylo vždycky těžké. Dnes, kdy navíc lidé ve většině případů spolu již dávno bydlí, jsou tradiční svatební dary víc než nepraktické, protože je novomanželé již dávno mají a také si určitě chtějí zařídit svou domácnost podle svého. Jenomže, čím a jak obdarovat mladé novomanžele? Bylo by ideální, kdyby měli vytvořený seznam přání, který budou mít zveřejněný někde na internetu, pokud tomu tak není nebojte se zeptat, co by si přáli anebo zapojte svou fantazii. Pár tipů na svatební dar, vám přinášíme i v tomto článku.

1. Svatební dar by měl být darován brzy po svatbě. Může jít o čas, který následuje bezprostředně po obřadu, ale může jít i o předaný a zaslaný dar v průběhu několika následujících dnů.

2. Přemýšlíte, co byste darovali, když novomanželé nemají žádný seznam? Buďte kreativní! Novomanželům můžete zprostředkovat nějaký zážitek a to i v podobě úhrady svatebního apartmá, či zaplacení nějakého víkendu s wellness službami, či jim můžete pořídit voucher na nějaký společný zážitek. Jsou dobrodruzi a nemají strach z výšek? Třeba by je potěšil let balonem, skok s padákem, vyhlídkový let. Hodně pracují, plánují rodinu? Třeba by je potěšilo využití nějakých relaxačních služeb anebo romantická dovolená. Mají rádi filmy, divadlo? Splňte jim sen a pořiďte jim nějaké lístky. Velmi praktickým dárkem je kvalitní fotoaparát, či kamera. Jistě budou vděčni jestli se postaráte o vskutku kvalitního fotografa, či kameramana, který jejich svatbu zdokumentuje.

Netradiční dárky je ideální darovat pod stromeček. Gadgets jsou malé předměty většinou technického rázu, které mají určitou specifickou funkci, ale zároveň jsou často populární novinkou na trhu. Originální a dárky jsou určeny pro všechny, kteří chtějí oslavenci dát nevšední věc. Sháníte originální dárky k různým příležitostem?

3. Osobní dárky: Druhou možností je pořídit jim osobní dárek. Jde obvykle o praktické záležitosti, které užijí po delší čas a budou jim svazek připomínat. O co jde? Co můžete mladým novomanželům podarovat? Pokud jsou moderní a mají rádi internet, zajistěte jim doménu na jejich společné jméno s předplatným na několik let a domluvte jim případně i grafika. Další možností je například patchworková deka na manželskou postel anebo originální hodiny s jejich jmény.

4. Je důležité si uvědomit, že je jedno jestli jde o svatební dar dražší, či levnější, v každém případě by se měl týkat obou novomanželů a měl by je nějakým skrytým, ale i otevřeným způsobem podporovat v jejich svazku.
Menším a vhodným darem mohou být dorty z ručníků, koše plné kosmetiky pro jejich společné chvilky, masážní přístroje a podobně. Z rukodělných dárků jsou skvělé scrapbooková alba a vlastně fotoalba všeobecně, rámečky na fotografie, vámi sestříhaný video film…

Ať už hledáte dárky k výročí svatby či k výročí seznámení, máme pro vás několik tipů na dárečky pro vašeho partnera či partnerku. Originální dárky jsou ideální dárek k Vánocům.

5. Rozhodli jste se darovat peníze? Nemáte se za co stydět, novomanželé jistě ocení i finanční podporu, kdy mohou prostředky využít sami nač se jim bude zdát nejlépe vhodné. Pokud se však rozhodnete pro darování peněz, buďte originální a darujte je s jistým nápadem a vtipem. Předat obyčejnou bílou obálku se doopravdy nehodí! Ptáte se jak tedy předat finanční dar? V nejhorším případě můžete peníze předat v nějakém originálním scrapbook balení. Pokud nejste dostatečně šikovní, či nemáte doma materiál, nemusíte se tím trápit. Zkuste se porozhlédnout třeba po fleru, jistě tam nějakou šikovnou darovací obálku na peníze objevíte. Originální a velmi symbolické může být darování keramického prasátka naditého kovovými mincemi. Prasátko je samo o sobě symbol štěstí a patří k novomanželům, takže předání takovéto naplněné pokladničky může více než potěšit. Peníze můžete darovat i zakomponované do nějaké grafiky, obrazu, kytice a podobně. Peníze nemusí být přímo předávány. Můžete k nim vymyslet nějaký originální plán – bojovku, kdy se manželé vydají po stopách pokladu až naleznou nějaký klíč k jejich novému účtu anebo místu, kde budou peníze uloženy. Možností je prostě bezpočet.6. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv dárek vybírejte je s ohledem na to, co mají rádi, co je naplňuje a čím byste je chtěli potěšit. Nezapomeňte také svůj dárek i originálně a pěkně zabalit! I to je totiž důležité.

Svatební dárky

Máte v rodině nebo v okruhu svých přátel někoho, kdo v blízké době uzavře slůvkem „ano“ své manželství? Jste na tuto slavnostní událost pozváni a lámete si hlavu, jaký dárek nastávajícím novomanželům darovat? Darujte originální svatební dary – zážitkové dárky! Tyto svatební dary udělají novomanželům zaručeně radost a zanechají jim navždycky vzpomínky. Svatební dary ve formě zážitků jsou v poslední době nejoblíbenějšími dárky.  Lidé zážitky kupují častěji a častěji. Nezáleží na tom, kolik za svatební dary utratíme, ale hlavně že si na novomanžele vzpomeneme, a nějakým tím dárkem jim radost uděláme.

Mezi nejvíce oblíbené svatební dary patří romantické pobytové zážitky pro dva, kdy novomanželé prožívají zamilované chvilky v luxusních hotelech. U některých těchto zážitků jsou zahrnuty ještě masáže a různé wellness procedury. Mezi další hodně vyhledávané svatební dary patří romantický let balónem pro dva, kde budou novomanžele v koši pouze spolu a pilotem, který bude balón pilotovat. Pokud víte, že mají novomanželé rádi adrenalin, potom svatební dary vybírejte v naší sekci – adrenalinové zážitky.

Pokud si však nejste jistí, jaký zážitek – dárek se novomanželům bude líbit, darujte jim jako svatební dar náš univerzální certifikát, na který si novomanželé budou moc vybrat zážitek, podle toho, co se líbí jim. Z velké nabídky naší zážitkové agentury určitě vyberete ty správné svatební dary, které novomanželům udělají opravdovou radost.


Reklama:


Svítící náramky jsou tenké svítící tyčinky, které lze pomocí jednoduché plastové spojky propojit a získat tak jednoduchý svítící náramek na ruku.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!