Svatební dárečkyVětšina partnerských párů v současnosti sdílí domácnost již několik měsíců či let před svatbou, a tradiční svatební dary v podobě domácího vybavení a kuchyňského náčiní se tak postupem času staly bezpředmětnými. Uzavření sňatku však nadále zůstává příležitostí, kdy lze svým blízkým prostřednictvím věcného či finančního daru společný život usnadnit a zpříjemnit. Díky možnostem, které nabízí internet, novomanželé už nemusí řešit, jak vhodně naložit se třemi mixéry a dvěma varnými konvicemi, a svatební hosté jsou ušetřeni starostí s výběrem nebo dokonce i sháněním daru.

Originální dárky jsou ideální dárek k Vánocům. Nakupte originální dárky, o kterých jste ani netušili, že existují.

Nastávající ženich a nevěsta si mohou na webu, ať už vlastním, nebo na některé z komerčních stránek zabývajících se svatbami, sestavit seznam darů – věcných i finančních, které by jim udělaly radost a neskončily by uložené na dně skříně. Webových portálů nabízejících podobnou službu existuje už i v naší zemi celá řada. Jedná se buď o jednu ze služeb poskytovaných svatebními salony, nebo je možné využít speciální stránky, z nichž některé umožňují vytvoření tzv. svatební listiny dokonce zdarma. Dle svého uvážení mohou ženich s nevěstou zvolit buď pouze jednoduchý výčet položek, které bude určený správce seznamu popř. přímo každý ze svatebčanů odškrtávat, nebo propracovanější soupis s podrobnou charakteristikou darů, orientačním údajem o ceně a odkazem na e-shop, kde je možné danou věc pořídit. Rozhodnutí o hodnotě svatebního daru by mělo náležet výhradně dárcům, do seznamu je proto dobré vždy zahrnout položky levnější i hodnotnější.

Kromě základních informací týkající se svatebního dne a vlastního seznamu darů by měla svatební listina obsahovat kontakt na správce, na kterého se mohou hosté obrátit s případnými dotazy, stručné instrukce, objasňující jak se svatební listinou pracovat a k čemu vlastně slouží, chybět by nemělo ani poděkování. Volba jedné z položek uveřejněného seznamu představuje sice pro obě strany zřejmě nejpraktičtější a nejpříjemnější variantu, ale pokud toužíte po originalitě a chcete novomanžele překvapit neotřelým darem, nebo pokud k sestavení svatební listiny vůbec nepřistoupili, nezbyde vám, než zapojit fantazii. Mezi vděčné svatební dary patří třeba poukaz na dovolenou – nemusí se nutně jednat o luxusní zájezd all inclusive, ale třeba o wellness víkend v lázeňském hotelu, týdenní pobyt v Českých horách atd. Pokud novomanželé touží po líbánkách v zahraničí, může se na takovou cestu po dohodě složit více členů rodiny.

S těmito netradičními dárky se nudit rozhodně nebudete. Nevíte si rady jaké vtipné dárky vybrat? Hledáte nejlevnější dárky? U nás si vyberete. Ptákoviny a karnevalové kostýmy za super ceny.

Dárky v podobě zážitků či účasti na nevšedních akcích získávají v současné době rychle na popularitě, pokud ovšem chcete svým blízkým něco podobného dopřát, je třeba počítat s tím, že budete muset sáhnout hlouběji do kapsy. V široké nabídce zážitkových agentur se najde to pravé potěšení opravdu pro každého, muži ocenění např. projížďku luxusními či terénními automobily, dámy naopak čokoládovou masáž, výboru vlastní bonboniéry, milovníci adrenalinu můžou vyzkoušet let padákem. Levnější alternativu představují volné vstupenky na různé kulturní či sportovní akce, např. do divadla, do kina, poukaz na večeři v kvalitní restauraci. Novomanželům tak nabídnete ideální příležitost, jak si i po svatbě užít romantické rande. Nevěsty, kterým už se pod šaty rýsuje bříško, určitě potěšíte potřebami pro miminko, třeba elektronickou chůvičkou, hrací dekou nebo součástí výbavičky.Pokud znáte hobby nevěsty a ženicha, můžete každému z nich předplatit časopis zabývající se právě jeho koníčkem.Šikovné přítelkyně a příbuzné novomanželů mohou vlastnoručně vyrobit decentní bytové doplňky, nebo vzpomínkovou knížku s fotkami a dalšími drobnostmi (snítkou myrty atp.) připomínajícími jejich svatební den. Nedaří-li se vám přes všechnu snahu vymyslet něco originálního, můžete zvolit osvědčený dar v podobě lahve kvalitního alkoholu nebo ozdobně naaranžovaného koše s jídlem. Nepříliš invenční, zato vítanou a pro mladý pár zřejmě nejužitečnější volbu představuje dárek v podobě finančního obnosu. Při vybírání svatebního daru mějte na paměti, že potěšit musí především novomanžele. Pár bydlící v nepříliš prostorné garsonce pravděpodobně neocení dvoumetrovou vyřezávanou sochu, ač vám může připadat jako skvostné umělecké dílo. Zapomenout byste měli i na dárky v podobě nových zvířecích členů domácnosti, pokud se nejedná o výslovné přání novomanželů, péče o živého tvora představuje dlouhodobou zodpovědnost a rozhodnutí o jeho pořízení do domácnosti je třeba předem pečlivě zvážit.

Vybrat vtipné dárky pro muže je poměrně lehké. Kvalitní dárky k výročí za rozumné ceny.

Nejlepší svatební dar? Zdravý a kvalitní spánek!

Druhá sada nerezového nádobí? Třetí kávovar? Další příbory? Vyhněte se rozpačitým pohledům při otvírání svatebních darů! Při sestavování seznamu darů, které byste si přáli, nezapomeňte na místo, kde budete trávit celé noci, postel.

Přesněji řečeno, kvalitní matrace, která vám zajistí „nejen“ kvalitní a zdravý spánek…

Každý už jistě někdy vstal „levou nohou“, a proto byl celý den nepříjemný a podrážděný. Za špatný spánek a bolest zad může z velké části podcenění výběru správné matrace. Pokud dostanete jako svatební dar poukázku na výběr italských matrací nejvyšší kvality Magniflex, je možné, že si díky nim prodloužíte sladký čas líbánek. S matracemi Magniflex se totiž budete probouzet čilí, odpočatí, v dobré náladě a bez bolesti zad!

Nejvíce času stráví novomanželé v posteli. A to nejen o svatební noci. Ročně prospíme až tři tisíce hodin, což je zhruba jedna třetina života strávená v posteli. Během spánku naše tělo čerpá nové síly a shromažďuje energii na další den. Většina lidí věnuje výběru matrace poměrně málo pozornosti, a přitom právě ona má stěžejní vliv na to, jak hluboký bude náš spánek a nakolik se budeme cítit po probuzení odpočinutí.

Jak na výběr správné matrace?

Při výběru matrace bychom měli být skutečně obezřetní, jen vhodná matrace totiž dokonale rozloží hmotnost těla, kopíruje jeho tvar, poskytne páteři dostatečnou oporu a zádovým svalům a kloubům uvolnění. Správnou volbou pro náš kvalitní odpočinek jsou polyuretanové a viskoelastické pěny, které doporučují i odborníci z řad lékařů zabývajících se kvalitou spánku. Stejné materiály využívá i italská společnost Magniflex, která je lídrem v oblasti produktů pro zdravý spánek již 50 let. Nabízí ideální řešení pro každého zákazníka bez ohledu na věk, navíc používá čistě ekologické materiály, které chrání a respektují přírodu. Do svých patentovaných pěn Memoform, Eliosoft a Elioform zakomponovala i esence z aloe vera a sóji, které blahodárně působí na náš organismus. Matrace jsou maximálně hygienické, pohodlné, prodyšné, odolné vůči roztočům a zajišťují páteři, kloubům a svalům ideální ortopedickou i anatomickou oporu během noci.

Pohodlí, na kterém se shodnou oba

Často se stává, že partneři, vybírající matraci, mají odlišné představy o její funkčnosti a nemohou se při výběru shodnout. Matrace Magniflex Dualcomfort Silver představuje unikátní řešení pro tento případ a přináší revoluci – volitelný komfort. Jádra matrace obsahují vrstvu studené pěny Elioform®, která je pokryta z každé strany různě vysokými vrstvami patentované paměťové pěny Memoform®. Vy i váš parter si můžete libovolně a nezávisle na sobě zvolit svoji tuhost matrace. Díky jedinečným schopnostem paměťové pěny si během spánku ani nevšimnete, že se váš partner otáčí. Díky snímatelnému potahu, který je možné prát, si mohou partneři nezávisle na sobě zvolit svoji stranu a tuhost, a přitom stále využívat jedno „letiště“. Potah matrace je utkán z antibakteriálních stříbrných vláken proplétaných na zimní straně hřejivým kašmírem a na letní chladivým hedvábím.

Matrace jako svatební dar

Pokud si budete přát jako svatební dar matraci, zvolte raději formu dárkového poukazu. Je velmi důležité, abyste si matraci vyzkoušeli sami, každému totiž vyhovuje něco jiného. Poukaz lze snadno zakoupit ve specializovaných prodejnách nebo showroomech, kde pak budete mít možnost si výrobky vyzkoušet.


Reklama:


Svítící náramky jsou tenké svítící tyčinky, které lze pomocí jednoduché plastové spojky propojit a získat tak jednoduchý svítící náramek na ruku.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!